ZK

ZK

foto

Ing.  arch.  Zuzana  KŘIVOHLÁVKOVÁ

 

Dobrá kvalita osobního přístupu k životu je v úpravě toho, co a jak osobně očekáváme od probíhajících událostí. Osudovost v rámci vesmírných mantinelů není o fatální nutnosti, ale o MOŽNOSTECH.


 

e-mail:      zu.kriv@centrum.cz

ASTROLOGIE – výklad osobního horoskopu

Zpracuji a vyložím horoskop vašeho narození vč. k doplňujících aktuálních horoskopů tranzitního, progresivního a solárního. K tomu je třeba: datum, místo a přesný čas narození (pokud možno na minuty). Čas by měl být co nejpřesnější, matky jej obvykle znají, případně od roku 1973 má být uveden i na matrice, u praktického lékaře, v archivu porodnice.
Pracuji osobní konzultací, popovídání trvá asi tak 2 hodiny. Poznámky si dělá každý klient sám – sám si tím určí, co je pro něj důležité, aktuální, a co měl vlastně slyšet. Zpracované si ukládám pro případná postupná či dodatečná dovysvětlení. Dostanete svůj vytištěný horoskop narození – tzv. radix („obrázek“, mandalu). Cena celkem 1500,-Kč. Kompatibilita s někým jiným či podrobný rozbor vybrané oblasti života by byla za další 400,- Kč. Na zpracování potřebuji předstih před termínem výkladu: nejde o počítačový program, ale o info „shůry“, pár dní to musí „zrát“, a na to potřebuji čas a klid. Pro lepší „nahlédnutí“ na projevení Vašich dispozic mi velmi pomohou přiložená data vašich blízkých – partnerů, a hlavně dětí: jejich narození si vynutí tyto dispozice projevit dle jejich potřeb! Výklad jejich horoskopů je pak jen na Vaší konkrétní vůli a potřebě, nevnucuji. Zpracuji též časovou aktualizaci – solární horoskop na další rok vč. aktuálních tranzirů a progresí (800,-Kč).
Konzultace můžu poskytnout v Praze nebo i jinde, kam pro mě není problém a dálka dojet, bydlím JV od Prahy. Případně i před či po seminářích a přednáškách. Jistě najdeme optimální místo setkání vzhledem k možnostem dopravy (auto, vlak, autobus…).


NUMEROLOGIE

Zabývám se též archetypální numerologií: pro podrobný výklad vrozených dispozic a projevů, včetně aktuálních ročních vibračních energií, vztahové záležitosti atd. jsou prakticky stejná pravidla jako pro astrologii, jen v této oblasti není třeba přesný čas narození.


NÁVRHY ÚPRAV ŽIVOTNÍHO PROSTORU

Poradenství a návrh úprav bydlení, pracoviště, prostředí kolem domu, pomoc při hledání nových prostor (pomoc při prověřování konkrétních podmínek).


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one